Sjajni rezultati naših učenika na županijskim natjecanjima!

Nakon održanih županijskih natjecanja za učenike osnovnih i srednjih škola Istarske županije s velikim ponosom i radošću možemo reći kako su naši učenici bili veoma uspješni plasiravši se visoko pri vrhu, ali i na sam vrh ukupnog poretka.

Pa krenimo redom:

Odlično 6. mjesto na Županijskom natjecanje iz matematike održanom 28.veljače osvojila je Dora Močinić, učenica 8. razreda pod mentorstvom učiteljice Ive Jelenić Bačić. Na natjecanju su sudjelovali i Gabrijel Franković, također učenik 8. razreda, i Mihael Slivar iz 6. razreda.

Na županijskom Natjecanju mladih tehničara održanom 02.ožujka., pod mentorstvom učiteljice Tine Mihelčić Sloković, sudjelovao je Marko Krištofić, učenik 6. razreda.

U ponedjeljak 05. ožujka u OŠ „Vitomir Širola Pajo“ Nedešćina održano je Županijsko natjecanje iz hrvatskog jezika, na kojem je  Dora Močinić, pod mentorstvom učiteljice Tihane Franković Načinović, i to drugu godinu zaredom, osvojila 1. mjesto.

U utorak 06. ožujka održano je Županijsko natjecanje iz fizike na kojem je Gabrijel Franković osvojio 9. mjesto. Njegove su mentorice učiteljice Eva Melegi Matković i Lea Butorac.

U srijedu 8. ožujka u OŠ Vladimira Nazora u Pazinu održano je Županijsko natjecanje iz povijesti na kojem je, pod mentorstvom učitelja Dalibora Švića, sudjelovalo čak četvero učenika (izuzev Ivana Švića koji je zbog bolesti bio spriječen). Erin Pamić (7.razred) osvojila je izvanredno 3. mjesto, Hana Depikolozvane (8. razred) 6., Ana Švić (8.r.) 8., a Riccardo Celić (8.r.) 9. mjesto.

Iskrene čestitke i pohvale svim učenicama i učenicima kao i njihovim mentoricama i mentorima na uloženom  trudu i zapaženim rezultatima!!

objavio: Administrator   datum: 12. 3. 2018.