Izmjena obavijesti! VAŽNO!

Sukladno odluci Vlade Republike Hrvatske od petka 13.03. pa do daljnjeg  u svim školama Istarske županije neće se odvijati redovna nastava.

Sutra, u četvrtak 12.03., škola će biti otvorena za sve učenike za koje roditelji ne uspiju organizirati uvjete ostajanja kod kuće, a nastava će se odvijati po rasporedu. Školski prijevoz će se sutra odvijati prema uobičajenom voznom redu. Produženi boravak će također biti organiziran za sve učenike koji dođu u školu.

Upute prije početka odvijanja nastave na daljinu:

• za učenike od 1. do 4. razreda odvijat će se nastava na daljinu i to preko televizijskog programa HRT3
  • za učenike od 5. do 8. razreda organizirat će se nastava na daljinu u obliku virtualnih učionica. Virtualne učionice formirat će se do ponedjeljka 16.03. te će se putem poveznica na web stranici škole učenici povezati sa svojim učiteljima
  • svi učenici koji kod kuće nemaju osobno računalo putem kojeg mogu pratiti nastavu, mogu u školi sutra preuzeti tablet, a oni koji kod kuće nemaju internet, mogu u tajništvu škole preuzeti sim kartice (do 15,00 sati)
  • roditelji učenika komunicirat će s razrednicima pomoću Viber grupa i e-maila

Sve novosti vezane uz daljnji tijek nastave bit će objavljene na web stranici škole.

Ravnateljica:

Nada Peršić, prof.

objavio: Administrator   datum: 11. 3. 2020.

« Ožujak 2024 »