Obavijest o organizaciji nastave od ponedjeljka 16. 03. 2020. za učenike od 5. do 8. razreda

Kako se ne bi gubili nastavni dani, nastava će se odvijati online.

Kako bi se realizirali planirani nastavni sadržaji, OBAVEZA JE UČENIKA DA SE UKLJUČE U TAKAV OBLIK NASTAVE, A RODITELJA DA ZA TO OSIGURA POTREBNE UVJETE I NADZIRE UKLJUČENOST UČENIKA U ONLINE NASTAVU.

Online nastava za učenike od 5. do 8. razreda održavat će se preko Microsoft Teamsa.

Važno je da do petka u 14:00 sati preko svojih računala ili tableta svi učenici pristupe Teamsu (upute u nastavku), a za daljnji način izvođenja online nastave bit će na vrijeme obaviješteni.

Svi učenici obavezni su pristupiti Teamsu i izvršavati svoje obaveze prema uputama predmetnih učitelja.

UPUTE ZA UKLJUČIVANJE U TEAMS:

1. otvori web preglednik Google Chrome

2. u tražilicu upiši: Office 365 za škole

3. u desnom gornjem kutku kliknite: Prijava, a zatim na lijevoj strani AAI@EduHrPrijava

4. važno da vam se pojavi prozor s poljima za unos korisničke oznake i zaporke (to je ono isto korisničko ime i lozinka za ulaz učenika u e-dnevnik, npr: iva.ivic@skole.hr)

5. nakon unosa korisničkog imena i lozinke kliknete na Prijavi se

6. pojavi se prozor na kojem se nalaze razne ikone, a vi kliknete na ikonu Teams

7. nakon otvaranja Teamsa pojavit će ikone s popisom predmeta u koji će vas vaš predmetni učitelj upisati te klikom ulazite u predmet

objavio: Administrator   datum: 12. 3. 2020.