Organizacija nastave za učenike od 1. do 4. razreda od ponedjeljka 25. svibnja

Poštovani roditelji,

sukladno Uputama HZJZ i Preporukama Ministarstva znanosti i obrazovanja za rad škola i vrtića od 25. svibnja omogućava se povratak u škole svih učenika nižih razreda bez obzira na radni status roditelja.

• Škola će rad organizirati sukladno Uputama HZJZ uz poštivanje epidemioloških uvjeta.
  • Molimo vas da pročitate Upute HZJZ

Dolazak djece u školu:

• Dio učenika dolazi (i odlazi) organiziranim školskim prijevozom za koji vrijedi vozni red kakav je bio prije obustave nastave (molimo roditelje za strpljenje i razumijevanje zbog eventualnog kašnjenja te ih pozivamo da u slučaju potrebe nazovu školu: 052 867 425 ili ravnateljicu: 098428930)
  • Za one koji sami dovoze svoju djecu, vrijedi uputa: Roditelj ili skrbnik ne dolazi u pratnji djeteta ukoliko ima simptome respiratorne bolesti.
  • Učenici koji su i dosad dolazili sami na nastavu, mogu tako dolaziti i dalje.
  • Trajanje nastave i raspored sati odvijat će se na način kakav je bio prije obustave nastave, o eventualnim promjenama bit ćete obaviješteni preko razrednih učiteljica.
  • Obroci u školskoj blagovaonici organizirat će se u turnusima i prema dobivenim uputama.
  • Rad produženog boravka bit će organiziran u dvije grupe (učenici 1. i 4. razreda u 1. učionici, učenici 2. i 3. razreda u 2. učionici).
  • Obveza roditelja djece koja se vraćaju u školu je svakodnevno mjerenje temperature svoga djeteta.
  • Za svih vrijedi pravilo: ne dovoditi dijete u ustanovu ukoliko ima simptome respiratorne bolesti s povišenom temperaturom.

Veselimo se povratku učenika u škole i zahvaljujemo vam na dosadašnjoj suradnji i razumijevanju.

Ravnateljica: Nada Peršić, prof.

objavio: Administrator   datum: 22. 5. 2020.