POZIV RODITELJIMA: Pridružite se našim online grupama podrške za roditelje djece osnovnoškolske dobi tijekom i nakon COVID-19 krize uz HZZO uputnicu

Poliklinika za zaštitu djece i mladih Grada Zagreba nudi online podršku roditeljima i djeci. Sadržaj poziva nalazi se u nastavku i na priloženoj poveznici na dnu teksta:

Pozivamo roditelje djece osnovnoškolske dobi da se uključe u naše online grupe podrške koje će se odvijati sljedećih šest tjedana, srijedom od 18:00 do 19:15 sati, putem Zoom platforme, pod vodstvom psihologa, psihijatra, neuropedijatra, socijalnog pedagoga i socijalnog radnika, i tijekom kojih će se roditeljima pružati multidisciplinarna podrška i psihoedukacija uz priliku za postavljanje pitanja stručnjacima. Sudjelovanje u online grupama za podršku roditelji mogu ostvariti temeljem uputnice liječnika primarne zdravstvene zaštite (pedijatar, obiteljski liječnik, školski liječnik) za dijete.

Prva radionica je predviđena za srijedu, 2. prosinca 2020. Klikom na sljedeći link bit ćete upućeni na prijavni obrazac. Ispunite prijavni obrazac, nakon čega ćemo vam se povratno javiti s detaljnim informacijama:  https://tiny.cc/roditelji

Više o programu podrške Poliklinike za zaštitu djece i mladih Grada Zagreba doznajte na ovoj poveznici

objavio: Administrator   datum: 1. 12. 2020.

« Ožujak 2024 »