Nina Baf osvojila 1. mjesto na 14. Literarnom natječaju Crvenog križa

“Ja imam, a nekome treba“ naslov je literarnog rada koji je osvojio 1. mjesto u kategoriji mlađih razreda na 14.-om Literarnom natječaju na temu Crvenoga križa. Autorica ovih dirljivih stihova koje možete pročitati na fotografiji je Nina Baf, učenica 2. razreda Područne škole u Pićnu, a njezina je mentorica učiteljica Đurđica Matuhina. Proglašenje je održano proteklog petka, 14. svibnja, uživo u  SC “Franko Mileta” Labin. Učenicima su zadane tri teme: “Kad bi svi..:”, “Reci mi – kako si?” i “Ja imam, a nekome treba" (hrana, igračka, lijepa riječ, druženje, vrijeme, dobra volja…).

Osim nagrađenog Nininog rada, na ovogodišnjem natječaju Crvenog križa pohvaljena su dva literarna rada naših učenica: „Pomozi ljudima“ čija je autorica Leona Lukež, učenica 2. razreda PŠ Sv. Katarina pod mentorstvom učiteljice Tatjane Baćac i  „Reci mi…kako si?" Corine Glavičić, učenice 8. razreda čija je mentorica bila učiteljica Tihana Franković Načinović.

Od heart čestitamo našim učenicama i njihovim mentoricama!

objavio: Administrator   datum: 18. 5. 2021.

« Srpanj 2021 »

Priznanje Mirotvorna škola 2020.

Digitalni školski list

Labinska republika

Videozapisi

Naše digitalne knjižice

Škola za život

TV prilozi o provođenju ekperimentalnog programa "Škola za život" u našoj školi:

Više o eksperimentalnom programu "Škola za život" u koji je uključena i naša škola možete saznati ovdje.

Digitalni sadržaji