Obavijest o povratu udžbenika i nabavi udžbenika i radnih bilježnica za 2021./2022. godinu

U srijedu 16. lipnja  vršit će se povrat udžbenika unutar predmetnih učionica učenika od 5. do 8. razreda. Mole se učenici i roditelji da pripreme udžbenike, provjere njihovu ispravnost i prema sljedećim uputama vrate udžbenike.

Učenici od 1. do 4. razreda vraćaju udžbenike iz sljedećih predmeta (udžbenike vraćaju razrednim učiteljicama):

• 1. raz.: udžbenik iz Glazbene kulture i Vjeronauka
  • 2. raz.: udžbenik iz Glazbene kulture i Vjeronauka
  • 3. raz.: udžbenik iz Glazbene kulture  Vjeronauka
  • 4. raz.: NE VRAĆAJU udžbenike

Učenici od 5. do 8. razreda:

• 5. razred: vraćaju sve udžbenike, osim udžbenika iz Matematike, Engleskog i Talijanskog jezika
  • 6. razred: vraćaju sve udžbenike, osim udžbenika iz Engleskog i Talijanskog jezika
  • 7. razred: vraćaju SVE udžbenike, OSIM udžbenika Geografije, Engleskog i Talijanskog jezika
  • 8. razred: vraćaju udžbenike iz KEMIJE, BIOLOGIJE I FIZIKE

Sukladno članku 14. Zakona o udžbenicima i drugim obrazovnim materijalima za osnovnu i srednju školu (Narodne novine, broj 116/2018.), sredstva za nabavu udžbenika za obvezne i izborne nastavne predmete učenicima osnovnih škola osigurana su u Državnome proračunu.

• Dopunska i pomoćna nastavna sredstva (radne bilježnice, zbirke zadataka, kutije za Tehničku kulturu, likovne mape, atlasi itd.) financiraju roditelji učenika.
  • Popis pripadajućih radnih bilježnica bit će objavljen na mrežnim stranicama Škole najkasnije do 15. srpnja.

LIKOVNE MAPE naručuje škola, a roditeljima će biti uručene uplatnice u rujnu.

LEKTIRE I OSTALE KNJIGE IZ ŠKOLSKE KNJIŽNICE učenici su dužni vratiti u razdoblju predviđenom za povrat udžbenika, u srijedu 16. lipnja od 8:00 do 14:00.

objavio: Administrator   datum: 14. 6. 2021.