Obavijest o početku nastavne godine-ažurirano 7. rujna

Dragi učenici!

U ponedjeljak 6.09.2021. počinje nastava.

UTORAK-ČETVRTAK:

• U utorak 7.9. učenici nižih odlaze iz Potpićna u 12:25, a viših razreda u 13:15
  • U srijedu (8.9.) i četvrtak (9.9.) učenici nižih odlaze iz Potpićna u 12:25, a viših razreda u 14:05

PETAK

• obilježavanje dana Hrvatskog olimpijskog odbora- učenici nižih odlaze iz Potpićna u 12:25, a viših razreda u 14:05

-Školska kuhinja započinje s radom u srijedu 8.9., stoga u ponedjeljak i utorak svi učenici nose sa sobom marendu u školu.

-Svi učenici od ponedjeljka donose papuče u školu.​

-U ponedjeljak tijekom prva dva školska sata razrednici će upoznati učenike sa svim detaljima o načinu izvođenja nastavnih i izvannastavnih aktivnosti.

PRODUŽENI BORAVAK:

• organizirat će se u dvije skupine,  za učenike 1. i 2., te 3. i 4. razreda (dio vremena provodit će u odvojenim, a dio u istoj učionici, kako epidemiološke mjere budu dopuštale)
  • započinje s radom u utorak 7.rujna
  • RODITELJSKI SASTANAK za roditelje učenika produženog boravka održat će se 6. rujna  u 13:00 sati u školskom dvorištu

ŠKOLSKI PRIJEVOZ:

• školski prijevoz odvijat će se prema uobičajenom voznom redu, svi učenici trebaju u autobusu nositi maske

RASPORED UČENIKA  PO UČIONICAMA:

1. raz.: UČIONICA BR. 1

2. raz.: UČIONICA BR. 5

3. raz.: UČIONICA BR. 2

4. raz.: UČIONICA BR. 4

5.a raz.: UČIONICA BR. 10

5.b raz.: UČIONICA BR. 6

6. raz.:  UČIONICA BR. 3

7. a raz.: UČIONICA BR. 8

7. b raz.: UČIONICA BR. 12

8. raz.:  UČIONICA BR. 7

U skladu s okolnostima i trenutnom epidemiološkom situacijom donosimo upute prema kojima će se od ponedjeljka odvijati školske aktivnosti:

• Učenici od 1. do 4. razreda u školi ne nose maske (OSIM U AUTOBUSU I U ZAJEDNIČKIM PROSTORIJAMA ŠKOLE).​​
  • Učenici od 5. do 8. razreda NOSE MASKE u AUTOBUSU i ZAJEDNIČKIM PROSTORIJAMA ŠKOLE, a u učionici će maske nositi samo učenici viših razreda koji nemaju uvjeta ostvariti traženi razmak od 1,5m.
  • Izuzet od obveze nošenja maske u školi može biti samo učenik čije zdravstveno stanje to onemogućuje (navedeno utvrđuje nadležni školski liječnik).​
  • Molimo roditelje da se pobrinu da učenici dolaze u školu s vlastitim maskama.
  • Upute o mjerenju tjelesne temperature i praćenju pojave simptoma nalaze se u uputama HZJZ-a.

​ Detaljne upute HZJZ-a možete pročitati ovdje.

Ulazak učenika u školsku zgradu:

Matična škola: učenici od 1. do 4. razreda po dolasku ulaze u školu na GLAVNI školski ulaz, a učenici od 5. do 8. razreda na SPOREDNI (KOD ŠKOLSKE KUHINJE).​​​

Područne škole – prema uputama učiteljica

Ravnateljica: Nada Peršić, prof.

objavio: Administrator   datum: 1. 9. 2021.