Postani član HNK Rijeka

U utorak 4. listopada 2016. godine, povodom  okončanja faze adaptacije gradskog stadiona u Labinu, pozivaju se učenici na  revijalnu utakmicu NK Rudar-HNK Rijeka.

Utakmica će se održati u 17:00 sati, a svi učenici imaju pravo na besplatan ulaz.

Svaki učenik ima mogućnost i besplatno se učlaniti u HNK Rijeka, a oni koji se učlane u utorak će dobiti i prigodan poklon.

Pristupnica:http://os-vnazora-potpican.skole.hr/upload/os-vnazora-potpican/newsattach/710/Pristupnica-clanstvu-HNK-Rijeka.pdf

Hrvatski nogometni klub Rijeka u sklopu projekta “HNK Rijeka-prijatelj djece” započinje s besplatnim učlanjivanjem naših najmlađih navijača.

Postani i ti dio obitelji HNK Rijeka, živi s nama prekrasne trenutke kroz koje prolazimo i budi uz nas u namjeri da stvorimo klub koji će zbog svoje igre, organizacije i navijača biti cijenjen u Europi.

U svrhu ostvarivanja daljnje komunikacije između Kluba i navijača tj. roditelja učenika kao što su pozivi na proslave rođendana u Kampu, prezentacije igrača i dresova, različitih evenata organiziranih od strane Kluba, u prilogu dostavljamo pristupnicu članstvu HNK Rijeka. Za popunjavanje pristupnice članstvu potrebni su određeni podaci(ime i prezime,adresa,e-mail adresa i kontakt) koje popunjava roditelj u ime djeteta kao odgovorna osoba te istu škola dostavlja klubu na clanstvo@nk-rijeka.hr

“HNK RIJEKA”

Priloženi dokumenti:
Pristupnica-clanstvu-HNK-Rijeka.pdf (5.58 MB)

objavio: Administrator   datum: 29. 9. 2016.

« Ožujak 2024 »