Noa Tončetić osvojio zlato!

Veliko finale  četvrte sezone IBS-ovog projekta Boćajmo u školi održano je danas 1. lipnja u Boćarskom centru „Aleksandar Anzur“ u gradu Pazinu gdje se u bližanju i gađanju cilja natjecalo 40-ak učenica i učenika nižih razreda istarskih osnovnih škola (škola Vladimira Nazora Pazin, "Vazmoslav Gržalja" Buzet, Šijana Pula - PŠ Valtura i Muntić, Matije Vlačića Labin, "Ivan Goran Kovačić" Čepić, Vladimira Nazora Potpićan, Petra Studenca Kanfanar, Jože Šurana Višnjan - PŠ Vižinada, Poreč, Ivana Batelića Raša i "Vitomir Širola - Pajo" Nedešćina). Našu su školu u konkurenciji djevojčica predstavljale Tina Glavač i Corina Glavičić, a u konkurenciji dječaka Borna Mitanovski i Noa Tončetić.

Najbolji od najboljih ovogodišnjeg finalnog natjecanja Boćajmo u školi bio je naš Noa Tončetić, učenik četvrtog razreda, koji je zaslužujući sjajnoj igri sa sobom danas kući ponio zlato. Noa je kao najbolji natjecatelj, uz prigodnu nagradu, osvojio pravo na besplatni boravak u tradicionalnom ljetnom kampu Istarskog boćaraskog saveza za mlade koji će se ovog ljeta održati u Poreču.

Čestitamo Noi i njegovoj mentorici Sandri Novaković na odličnoj igri i ostvarenom uspjehu!smiley

Fotogalerija:

objavio: Administrator   datum: 1. 6. 2017.