Obavijest o udžbenicima

Molimo sve učenike koji su za školsku godinu 2016./2017. imali udžbenike financirane ili sufinancirane od strane Općine Kršan ili Općine Pićan da iste vrate u školsku knjižnicu u petak 9. lipnja 2017. Knjige u školi, kao poklon, mogu ostaviti i svi ostali. Ukoliko netko ima mlađeg brata ili sestru kojima bi proslijedio svoj komplet udžbenika, neka na vrećici, uz svoje ime, naznači njegovo/njezino ime i razred koji će polaziti u 2017./2018. godini.

Kada svi učenici vrate dobivene udžbenike, utvrdit će se popis udžbenika koji nedostaju zbog razlike u broju učenika pojedinih razreda. Popis će se dostaviti Općini Kršan i Općini Pićan koje će financirati njihovu nabavku.  Kompletirane udžbenike učenici će dobiti pri dolasku u školu u 9. mjesecu.

Roditelji trebaju kupiti radne bilježnice i  ostali pribor, dok će likovne mape naručiti škola,  a roditeljima će biti uručene uplatnice.

Popis udžbenika i pripadajućih radnih bilježnica nalazi se u priloženim dokumentima pod opširnije.

Ukoliko bude nekih promjena, obavijest će se istaknuti na web stanici škole

U Potpićnu 5. lipnja 2017.

Ravnateljica:

Nada Peršić, prof.

objavio: Administrator   datum: 5. 6. 2017.