MEĐUNARODNI DAN PJEŠAČENJA

(15. 10.)–OBILJEŽAVAMO U PONEDJELJAK 16. 10. 2017.

(sudjeluju svi učenici Matične

i Područnih škola)

Plan aktivnosti:

• Svi učenici dolaze u Potpićan uobičajenim školskim prijevozom.
  • Okupljanje ispred Matične škole i grupiranje učenika po razrednim odjelima. Razrednici (ili zaduženi predmetni učitelji) će učenicima koji se hrane u školskoj kuhinji podijeliti marendu (sendvič i vodu). Učenici koji se ne hrane u školskoj kuhinji trebaju marendu donijeti sa sobom.
  • 8:10 – učenici u pratnji učitelja kreću na pješačenje prema starom gradu Kršanu.
  • Po dolasku pred stari grad Kršan, učenici V. – VIII. razreda marendaju i dogovaraju se o obilasku starogradske jezgre i rasporedu penjanja na kulu (obavezno u grupi od 5 do 7 učenika uz pratnju dvoje učitelja). Oko 12,00 učenici starijih razreda pješice kreću prema Potpićnu.
  • Polazak autobusa iz Potpićna je u 13,15 (prema uobičajenim linijama prijevoza).
  • Učenici I.-IV. razreda, po dolasku u stari grad Kršan, ulaze u starogradsku jezgru, marendaju i kreću u razgledavanje. U 11,45 po učenike dolaze autobusi (iza gostione Kršan ili kod igrališta ispred školske zgrade u Kršanu – ako ostane dovoljno vremena za druženje s učenicima te škole). Po dolasku u Potpićan učenici odlaze kućama (autobusi prema voznom redu) ili u produženi boravak.

• Učenici su obavezni do petka 13. 10. razrednicima vratiti potpisanu Suglasnost (roditelja/staratelja) za sudjelovanje u svim predviđenim aktivnostima.
  • Molimo roditelje da svojoj djeci osiguraju obuću i odjeću primjerenu pješačenju šumskom stazom.
  • U slučaju kiše sve se aktivnosti odgađaju i nastava se odvija prema uobičajenom rasporedu (pozivamo roditelje i učenike na praćenje web stranice naše škole kako bi pravovremeno o svemu bili informirani).

Svim učenicima i učiteljima želimo da u pješačenju i obilasku starog grada Kršana provedu ugodan i uspješan radni nenastavni dan.

Ravnateljica:

Nada Peršić, prof.

objavio: Administrator   datum: 12. 10. 2017.

« Ožujak 2024 »