Organizacija aktivnosti za četvrtak, 26. listopada

26. 10. 2017. (četvrtak) u 10:30 - otvaranje OLIMPIJADE OSNOVNIH ŠKOLA LABINŠTINE u novoj dvorani SC „Franko Mileta“ u Labinu

• Svi učenici naše škole (područnih i matične) u pratnji učitelja odlaze u Labin i sudjeluju na svečanom otvaranju Olimpijade.

Organizacija aktivnosti:

• Učenici dolaze u Potpićan uobičajenim školskim prijevozom (po dolasku u školu, učenici koji se hrane u školskoj kuhinji odlaze u blagovaonicu po marendu)– održava se 1. sat nastave (do 8:25, odnosno do dolaska autobusa kojima će se prevoziti u Labin).
  • Učenici nižih i viših razreda rasporedit će se u autobuse na sljedeći način:
  1. Autobus – učenici nižih razreda područnih škola i učenici 1. razreda MŠ
  2. Autobus – učenici 2.,3 i 4. razreda MŠ
  3. Autobus- učenici 6. i 7. razreda
  4. Autobus – učenici 5. i 8. razreda

Po dolasku u Labin:

• U 1. i 2. autobusu s učenicima su učiteljice RN
  • U 3. autobusu sa učenicima su učitelji E. Vickić, D. Depikolozvane, V. Buršić
  • U 4. autobusu sa učenicima su učitelji  S. Novaković,Iva Jelenić Bačić, A. Troskot
  • učenici 2.,3. i 4. razreda iskrcat će se na Katurama kod novog dječjeg parka, poigrati se , marendati i pješice doći do sportske dvorane – u pratnji svojih učiteljica)
  • učenici osmih razreda odlaze u SŠ Mate Blažine na organiziranu radionicu o profesionalnoj orijentaciji (u pratnji pedagoginje Nade Š. i svojih razrednika)
  •  učenici 5.,6.i 7. razreda odlaze u novootvorenu dvoranu gdje im je organizirano razgledavanje
  • učenici 1. razreda odlaze u posjet Radio Labinu (u pratnji knjižničarke Marine Rade i svojih učiteljica)

U cca. 9:45 svi se učenici okupljaju na tribinama sportske dvorane. Učenici natjecatelji bit će pozvani za izlazak na igrališni dio dvorane kako bi predstavljali našu školu u trenutku otvaranja Olimpijade (u pratnji učitelja Lj. Vilića)

Povratak iz Labina:

• U 11:20 polaze dva autobusa za učenike 1.,2.,3.,4. i 5. razreda (radi broja učenika u autobusu neka se djevojčice  iz 5. razreda ukrcaju u autobus u kojem je i 4. razred, a dječaci u drugi autobus). Po dolasku u Potpićan učenici se ukrcavaju na školske autobuse i kreću kućama (cca. u 11:50) ili u produženi boravak.
  • U 13:30 iz Labina kreće jedan autobus, njime se u Potpićan vraćaju učenici 6.,7. i 8. razreda koji ne sudjeluju u natjecanju (rukomet djevojke i dječaci).Po dolasku u Potpićan, ukrcavaju se u autobuse školskog prijevoza i odlaze kućama
  • Učenici koji sudjeluju u natjecanju (rukomet djevojke i dječaci) ostaju u Labinu do završetka natjecanja i vraćaju se u Potpićan organiziranim prijevozom. Molimo učenike da pravovremeno obavijeste svoje roditelje o dolasku u Potpićan jer im za sutra prijevoz kućama nije organiziran (taj dio prijevoza u organizaciji je Sportskog saveza Labin).

Učenicima i njihovom voditelju, učitelju Ljubomiru Viliću, želimo uspješno sudjelovanje u svim sportskim natjecanjima!

Učitelje i roditelje pozivamo na potporu i strpljenje tijekom trajanja Olimpijade (zbog organizacijskih razloga moguće su promjene u rasporedu, prijevozu i uobičajenim aktivnostima). Olimpijada završava 14. 11. 2017.

Ravnateljica:

Nada Peršić, prof.

objavio: Administrator   datum: 25. 10. 2017.

« Ožujak 2024 »