Nakon školskih, čak petnaestero učenika odlazi na županijska natjecanja!

I ove su godine u našoj školi održana školska natjecanja nakon kojih 15-ero učenika iz četiri predmeta odlazi na županijska natjecanja.

Najveći broj učenika, njih čak jedanaestero odlazi na županijsko natjcanje iz Tehničke kulture. Pod mentorstvom učitelja Matea Slivara na županijskom natjecanju svoja znanja i vještine pokazat će osmaši: Linda Hil, Gabriel Hekić, Mateo Smoković, Mario Fonović, Damjan Ivančić, Toni Smilović; sedmašice: Dea Močinić i Lara Licul; Sofija Močinić, učenica 6. razreda i dvije učenice 5. razreda: Katija Stojšić i Leona Širol.

Nakon školskog natjecanja iz Likovne kulture, pod mentorstvom učiteljice Eni Blašković,  odabrana su dva rada učenika 8. r. koja  odlaze na županijsku razinu: Ele Jeromele i Andreja Juričića.

Na županijsko natjecanje iz Matematike, pod mentorstvom učiteljice Ive Jelenić Bačić, plasirala se Karmela Švić, učenica 8. razreda.

Osim iz Matematike, Karmela ove godine odlazi i na županijsko natjecanje iz Hrvatskog jezika, pod mentorstvom učiteljice Tihane Franković Načinović.

Na županijsko natjecanje iz Povijesti, pod mentorstvom učitelja Dalibora Švića, plasiralo se troje učenika 8. razreda: Andrej Juričić, Damjan Ivančić i…sigurno već pogađate, Karmela Švić!

Ali to nije sve! Osim u znanju  iz Matematike, Hrvatskog jezika i Povijesti, Karmela se intervjuom pod naslovom Vinkov put plasirala i na županijsku smotru LiDraNo u kategoriji samostalnih novinarskih radova. Njezina mentorica bila je knjižničarka Marina Rade. Osim Karmelinog novinarskog rada, na županijski  LiDraNo odlazi i literarni rad Snijeg koji je pod mentorstvom učiteljice Tihane F. Načinović napisala Tina Zidarić, učenica 5. razreda.

Čestitke svim učenicima i njihovim mentorima na uloženom vremenu, trudu  i postignutom uspjehu te im od srca želimo mnogo sreće i  uspjeha na županijskim natjecanjima!

objavio: Administrator   datum: 1. 3. 2022.