Zapaženi rezultati naših učenika na županijskim natjecanjima!

Velik broj učenika naše škole sudjelovao je tijekom mjeseca ožujka na županijskim natjecanjima na kojima su pokazali izvrsno znanje i svi se redom plasirali visoko na ljestvici ukupnog poretka.

Na natjecanju iz povijesti, održanom u SŠ M. Blažine u Labinu sudjelovali su osmaši: Karmela Švić, Damjan Ivančić i Andrej Juričić uz vodstvo učitelja Dalibora Švića. Karmela i Damjan osvojili su šesto, a Andrej osmo mjesto.

Na natjecanju iz hrvatskoga jezika, pod mentorstvom učiteljice Tihane Franković Načinović, Karmela je također bila veoma uspješna. Osim u znanju iz povijesti i hrvatskog jezika, Karmela je, uz vodstvo učiteljice Ive Jelenić Bačić, pokazala veliko znanje i iz matematike osvojivši 6. mjesto na natjecanju održanom u OŠ Vidikovac Pula. Na županijskoj smotri LiDraNo Karmelin intervju pod naslovom "Vinkov put" predložen je na državnu razinu u kategoriji samostalnih novinarskih radova. Njezina mentorica bila je knjižničarka Marina Rade. Karmelin intervju možete pročitati  ovdje. Zapažen uspjeh postigao je Andrej Juričić osvojivši 6. mjesto na županijskom natjecanju LIK 2022. pod mentorstvom učiteljice Eni Blašković.

Slijedi državno natjecanje iz tehničke kulture. Plasman na državno natjecanje izborili su Mario Fonović i Linda Hil, učenici 8. razreda uz vodstvo učitelja Matea Slivara. Natjecanje će se održati početkom svibnja u Primoštenu, a mi im iskreno još jednom čestitamo i želimo puuuno uspjeha!

Pohvaljujemo i čestitamo svim  učenicama i učenicima kao i njihovim mentorima i mentoricama na uloženom radu i vremenu koje su izdvojili kako bi nastavne sadržaje usavršili i pokazali zavidnu razinu znanja na održanim županijskim natjecanjima!

Priloženi dokumenti:
Vinkov_put.pdf (603.90 KB)

objavio: Administrator   datum: 12. 4. 2022.

« Rujan 2024 »

Priznanje