"Stare cipele" dijeli još samo jedan korak do državne smotre LiDraNo 2023!

Stare cipele Mire Gavrana u izvedbi naših učenika „prošetale“ su jučerašnjom pozornicom Dječjeg kreativnog centra u Puli i plasirale se među tri najbolje scenske izvedbe predložene za međužupanijsku/državnu smotru LiDraNa.

Na ovogodišnjoj županijskoj smotri LiDraNo 2023. čiji je domaćin bila Osnovna škola Vidikovac, devetero mladih glumaca, učenika od 2. do 4. razreda Područne škole u Pićnu zajedno s učiteljicama Đurđicom Matuhina i Jasminom Vretenar Zulijani pripremilo je prekrasnu kazališnu priču o starim cipelama koje su na putu od vlasnika koji ih je odbacio do pronalaska novog doma prenijele mnogo poruka o manama suvremenog društva, zaboravljenim ljudskim vrijednostima te nas pozvali na zahvalnost i čuvanje svega onog što imamo.

Iznimno smo ponosni zbog njihovih sjajnih izvedbi, čestitamo im na energiji, vremenu i trudu koje su zajedno sa svojim mentoricama uložili kako bi jučerašnja izvedba među kvalitetnom konkurencijom bila zapažena i postigla ovako veliki uspjeh!

objavio: Marina Rade   datum: 1. 3. 2023.

« Rujan 2024 »

Priznanje