Najuspješniji matematičari Rinat Pamić i Ivana Franković

Na školskom natjecanju iz matematike, koje se u našoj školi održalo u ponedjeljak 27. siječnja,sudjelovalo je ukupno 19 učenika.Sudjelovali su učenici 4.-8.razreda.

Najbrojniji među njima bili su četvrtaši (ukupno osam) i to iz Matične i svih naših područnih škola. Petaša se natjecalo svega dvoje, sedmaša  šestero, a najstarijih osmaša troje. Šestaši nisu bili zainteresirani za natjecanje pa se iz tog razreda nitko nije niti uključio.

Nakon dvosatnog rješavanja testa te  pregledavanja od strane Školskog povjerenstva, na ljestvici poretka prva mjesta osvojili su:

Gabriel Franković, 4.r. PŠ Pićan (učiteljica Đurđica Matuhina)

Klementina Miletić, 5.r. (učiteljica Iva Jelenić Bačić)

Rinat Pamić, 7.r. (učiteljica Iva Jelenić Bačić)

Ivana Franković, 8.b. (učiteljica Iva Jelenić Bačić)

Među najuspješnije rezultate ističemo Rinata i Ivanu s visokim postotkom riješenosti te se  nadamo pozivu na Županijsko natjecanje u Pazin. Osim njih , povjerenstvo je za višu razinu natjecanja predložilo još i Gabriela te Danielu Vretenar, 7.r. i Lukasa Bašić, 8.r.

Čestitamo svim učenicima koji su se natjecali i njihovim učiteljicama koje su ih pripremale, a to su: Iva Jelenić Bačić, Nadija Marušić, Đurđica Matuhina, Gordana Fable i Samanta Starčić Paliska.

objavio: Administrator   datum: 3. 2. 2014.

« Rujan 2024 »

Priznanje