Obavijest o uvođenju e-Dnevnika

S početkom ove školske godine naša škola nalazi se u sustavu e-Dnevnika. e-Dnevnik je web aplikacija za vođenje razredne evidencije u osnovnim i srednjim školama u Republici Hrvatskoj.

e-Dnevnik za učenike i roditelje  je web aplikacija koja omogućava učenicima pregled ocjena, izostanaka, bilješki te rasporeda pisanih zadaća koje su njihovi nastavnici upisali u e-Dnevnik sustav.

Učenici se u aplikaciju prijavljuju sa svojim elektroničkim identitetom (npr. pero.peric@skole.hr) iz sustava AAI@Edu.hr. Elektronički identitet dobivaju u školi od administratora imenika.

Roditelji se u aplikaciju mogu prijaviti isključivo putem sustava e-Građani koristeći jednu od prihvaćenih vjerodajnica uz uvjet da je u e-Dnevnik unesen OIB roditelja. Putem ove aplikacije roditeljima je omogućen uvid u podatke o djetetu koje su predmetni nastavnici i razrednik unijeli u e-Dnevnik.

Više informacija o e-Dnevniku možete pronaći ovdje.

H

objavio: Administrator   datum: 1. 9. 2017.

« Lipanj 2018 »

-3.,4.i 5. VI.-učenici 8. razreda odlaze na terensku nastavu u Vukovar