preskoči na sadržaj
Raspored sati
    PONEDJELJAK

BR. SATA

V.

VI.

VII.

VIII.

DEŽURNI UČITELJI

1

MAT

HJ

INF

HJ

Suzana Burić

2

EJ

MAT

INF

HJ

3

HJ

INF

EJ

MAT

Tihana F. Načinović

 

Rafaela Paliska

4

HJ

INF

EJ

MAT

5

TJ

GEO

MAT

TJ

6

INA-Građanski odgoj i obrazovanje

INA-Građanski odgoj i obrazovanje

TJ

GEO

Tihana Horvatek

7

INA-Građanski odgoj i obrazovanje

INA-Građanski odgoj i obrazovanje

GEO

INF

 

 

  UTORAK

BR. SATA

V.

VI.

VII.

VIII.

DEŽ.UČITELJI

1

GEO/PRI

POV

KEM

EJ

Ajrin Floričić

2

POV

PRI

KEM

TZK

Ajrin Floričić

3

MAT

TZK

BIO

GK

Ljubomir Vilić/ Sandra Novaković

4

GK

HJ

TZK

MAT

Ljubomir Vilić/Sandra Novaković

5

TZK

HJ

GK

BIO

Ljubomir Vilić/Sandra Novaković

 

 

 

 

 

Dubravka Ujčić Lukšić

 

 

 

 

 

Dubravka Ujčić Lukšić

 

 

 

 

 

Dubravkja Ujčić Lukšić

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   SRIJEDA

BR. SATA

V.

VI.

VII.

VIII.

DEŽ. UČITELJI

1

HJ

GK          

MAT

HJ

Ana Milanović

2

HJ

EJ

MAT

POV

Ana Milanović

3

MAT

POV

HJ

TJ

Dalibor Švić/Rebeka Pilat

4

POV

TJ

HJ

GEO

Dalibor Švić/Rebeka Pilat

5

GEO

LK/TK

POV

LK/TK

Dalibor Švić/Rebeka Pilat

6

INF

LK/TK

GEO

LK/TK

Marija Karužić

 

INF

GEO

LK/TK

KEM

Marija Karužić

 

 

VJE

LK/TK

KEM

Marija Karužić

 

ČETVRTAK

BR. SATA

V.

VI.

VII.

VIII.

DEŽ.UČITELJI

1

HJ

MAT

HJ

EJ

Vedrana Buršić

2

ENG

MAT

VJE

EJ

Vedrana Buršić

3

ENG

TJ

VJE

HJ

Nada Švraka/Marina Rade

4

TJ

TZK

ENG

VJE

Nada Švraka/Marina Rade

5

TZK

EJ

MAT

VJE

Nada Švraka/Marina Rade

6

VJE

EJ

TZK

MAT

Damir Depikolozvane

7

VJE

VJE

SRO

TZK

Damir Depikolozvane

 

PETAK

BR. SATA

V.

VI.

VII.

VIII.

DEŽ. UČITELJI

1

PRI

HJ

POV

FIZ

Lea Butorac

2

MAT

HJ

BIO

FIZ

Eni Blašković/Viviana Dobrila

3

LK/TK

MAT

HJ

BIO

Eni Blašković/Viviana Dobrila

4

LK/TK

PRI

FIZ

POV

Eni Blašković/Viviana Dobrila

5

SRO

SRO

FIZ

INF

Tina Mihelčić Sloković

6

 

 

TJ

SRO

Tina Mihelčić Sloković

7

 

 

 

 

Tina Mihelčić Sloković

 

Kalendar
« Siječanj 2019 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji


Škola za život

TV prilozi o provođenju ekperimentalnog programa "Škola za život" u našoj školi:

 

Više o eksperimentalnom programu "Škola za život" u koji je uključena i naša škola možete saznati ovdje.


Učenik građanin

Pratite nas na youTubeu

Upisi u srednje škole

KALKULATOR IZRAČUNA  BODOVA ZA UPIS U SREDNJU ŠKOLU MOŽETE PRONAĆI OVDJE


 


Korisni linkovi

 


Preporučujemo
Lokalni mediji

Učenje i zabava

Korisni linkovi

Dnevni tisak

Časopisi
 • Enter
 • Bug
 • Drvo znanja
 • Meridijani


Arhiva dokumenata
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: 400




preskoči na navigaciju