Jučer se na porečkom stadionu održalo Županijsko natjecanje školskih sportskih društava u atletici. Učenici iz čitave Istre, ukupno 10 ekipa, odmjerili su snage u sljedećim atletskim disciplinama: utrka pojedinačno na 100, 300 i 800 metara, skok u dalj, skok u vis, bacanje kugle, bacanje vorteksa i štafeta. U utrci na 100 metra ponovo je briljirao Tomas Sinožić osvojivši sjajno 3.mjesto! U disciplini skok u dalj Endi Zidarić, također učenik 7. razreda, osvojio je 2. mjesto! U ekipnom poretku, naši su se dječaci svojim rezultatima smjestili na 5. mjesto u ukupnom poretku! Veliki BRAVO za sve! Čestitke učiteljici Silviji Jakovčić na još jednom uspješnom mentorstvu, trudu i entuzijazmu u radu s učenicima!
Glazba, ples i poezija ispunili posljednje nastavne dane
Tijekom poslijepodnevnih sati, nakon marljivih jutarnji proba, na školskim pozornicama u područnim i matičnim školama posljednjeg tjedna nastave učenici razredne nastave uživali su, naravno uz mnogo prethodne nervoze i uzbuđenja, u izvedbama koje su pripremili za kraj...


