Dječaci osvojili srebro i broncu u stolnom tenisu!

Iza nas je još jedno natjecanje na ovogodšinjoj Olimpijadi i to u stolnom tenisu. Kao i obično, djevojke i dječaci dali su sve od sebe i odigrali odlične utakmice te na kraju turnira odnijeli kućama dvije medalje. Ivan Jakačić izborio se za finale nakon kojeg je osvojio srebro. Ivan je u disciplini dječaci parovi zajedno s Mihaelom Slivarom osvojio još jednu, brončanu medalju. Čestitamo!!

Dječaci izborili utakmicu za broncu u malom nogometu!

Danas, 4. studenog, održano je natjecanje u malom nogometu na Olimpijadi OŠ Labinštine. Naši su dječaci sjajno igrali u utakmici protiv ekipe iz Nedešćine (4:0).  U sljedećoj, protiv ekipe iz Ivo Lola Ribar također su igrali izvrsno, ali nažalost nisu uspjeli ući u finale, već su s rezultatom 4:5 izborili utakmicu za broncu. Čestitke!

12. Olimpijada OŠ Labinštine svečano  je otvorena u petak 25.listopada u Sportskoj dvorani „Franko Mileta“.  Na parket labinske dvorane izašlo je oko 400 učenika iz 6 osnovnih škola, te Centar Liče Faraguna koji ove godine prvi puta aktivno sudjeluje na Olimpijadi. Sportaše je nastupom popratio i plesni studio COOL STEP. Gradonačelnik Grada Labina Valter Glavičić, pred 1000 školaraca svečano je otvorio 12. Olimpijadu osnovnih škola Labinštine. Zaželio je svoj djeci puno dobrih igara, sportske sreće i što više ovakvih druženja.

Prvog dana održale su se kvalifikacije, tj. polufinala u rukometu za djevojke i dječake. Djevojčice će se u finalnom najecanju boriti za broncu, a dječaci su pobjedom protiv ekipe iz Nedešćine također izborili utakmicu za broncu. Finala i utakmice za 3. mjesto u obje konkurencije igraju se u ponedjeljak 11. studenog u popodnevnim satima.

Djevojke i dječaci zlatni u odbojci!

U ponedjeljak 28. i utorak 29. listopada održana su natjecanja u odbojci. Bez izgubljenog seta naši su odbojkaši nadigrali ekipu iz Nedešćine i Čepića i tako se  petu godinu zaredom zasluženo  okitili zlatnom medaljom. A u sastavu zlatne ekipe igrali su: Matias Celić, Mihael Slivar, Marin Smoković, Mihael Mitanovski, Dilan Bašić, Marko Krištofić, Maxim Vretenar, Damjan Ivančić, Noa Tončetić i Tin Ivančić.

Djevojke su također bez izgubljenog seta izborile četvrtu zlatnu medalju u posljednih pet godina. Pobjedom nad ekipom iz Nedešćine izborile su finale u kojoj su ih dočekale djevojke iz Matije Vlačića koje su uspješno svladane s 2:0 u setovima. U zlatnoj ekipi igrale su: Ana Buršić, Tara Runko, Lucia Burul, Nicol Dermit, Ema Benazić, Sara Ilić, Iva Peteani, Ivana Smoković, Una Drndić i Rianna Bajerić.

ČESTITAMO  DJEVOJKAMA I DJEČACIMA NA SJAJNOJ IGRI TE  UČITELJU LJUBOMIRU VILIĆU NA BESPRIJEKORNOM VODSTVU! PONOSIMO SE VAMA!wink

objavio: Administrator   datum: 8. 11. 2019.