„Zagrljaj je prekrasan dar-jedna veličina odgovara svima“ - Vijeće učenika obilježilo Međunarodni dan zagrljaja

Članovi Vijeća učenika (Sofija Močinić, Katija Stojšić, Leona Širol, Paola Valenta, Petra Klapčić, Lucija Benazić, Noemi Vretenar, Leonardo Brnad, Toni Benković, Lara Bilić Ermin Silahić)  u matičnoj su školi jutros, tijekom prvog i drugog sata, održali zanimljivo predavanje za sve razrede. Učenicima od 1. do 8. razreda iznijeli su nekoliko zanimljivosti o nadolazećem danu, Međunarodnom danu zagrljaja koji se već preko 40 godina obilježava 21.1. Osim zanimljivosti, članovi Vijeća učenika demonstrirali su i kako izgledaju različite vrste zagrljaja poput „medvjeđeg zagrljaja“, „slova A“, zagrljaj tapkanjem po leđima, bezprsni, jednoruki, kućanski ili „pogodi tko je“ zagrljaj.  Svi su učenici, kako mlađi, tako i oni najstariji, sa zanimanjem slušali i aktivno sudjelovali u njihovom interaktivnom predavanju.  A svim članovima Vijeća učenika bravo za zalaganje i odlično predavanje!

objavio: Marina Rade   datum: 19. 1. 2024.