Bronca u odbojci na Županijskom prvenstvu školskih sportskih društava osnovnih škola

Thomas Katičić, Lovro Baćac, Riccardo Celić, Noah Funčić, Tedi Stojšić, Mateo Burul, Edi Jeromela, Jan Čule, Karlo Benazić, Marko Gržanić, Manuel Smilović, Luka Baćac i Erik Burul  imena su naših osvajača brončane medalje na Županijskom prvenstvu školskih sportskih društava osnovnih škola u odbojci održanom jučer, 16. veljače, u Rovinju u organizaciji Talijanske osnovne škole „Bernardo Benussi“ Rovinj. Naše su igrače na putu do medalje čekale tri  utakmice. Uvjerljivim pobjedama protiv ekipa iz OŠ Vladimira Nazora Pazin (2:0) i OŠ Fažana Pula (2:0) izborili su utakmicu za 3. mjesto na ovogodišnjem natjecanju. Nadmoćnom igrom (2:0) protiv ekipe iz OŠ Vidikovac iz Pule brončano odličje otišlo je u ruke naših sjajnih odbojkaša.

Bravo dečki! A mentoru, učitelju Ljubomiru Viliću, čestitke  na uloženom trudu i izvrsnom vodstvu!!

Fotogalerija:

objavio: Administrator   datum: 17. 2. 2017.