Obilježili smo pola stoljeća naše škole

Naša je škola u petak, 10. lipnja, obilježila Dan škole koji je imao posebnu važnost jer smo proslavili  50-tu godišnjicu rada.  U učionici broj 7. održana je prezentacija za uzvanike pod nazivom "OŠ Vladimira Nazora nekad i danas" koju je izvela psihologica škole Dubravka Ujčić. Slijedio je kulturno-umjetnički program (učenici matične i područnih škola i OGŠ M.B.Rašan Labin)  te izložba likovnih radova učenika. U holu škole je postavljena izložba fotografija, učeničkih radova, školskog pribora i odjeće kakva je bila prije par desetljeća. Izložbu je pripremila školska pedagoginja Nada Švraka.

Na nogometnom igralištu učenici su održali slet nazvan Pedeset uživo  te tako oblikovali broj pedeset uz izricanje stihova I cvrči, cvrči cvrčak, Vladimira Nazora.

Organizirano je i druženje sa zakuskom u blagovaonici škole uz okupljanje svih bivših djelatnika škole.

objavio: Administrator   datum: 13. 6. 2011.

« Svibanj 2024 »