Općinsko-gradsko natjecanje Lidrano 2015.

Dana 21.01.2015. u PŠ Vozilići održano je Lidrano 2015. za osnovne škole labinštine. Učenici su mogli sudjelovati u više kategorija: literarni izraz, samostalni novinarski rad, pojedinačni scenski nastup te skupni scenski nastup.

Iz naše škole natjecalo se je sveukupno 13 učenika. Na županijskom Lidranu koje će se održati 2015. u Puli, 9. veljače našu školu predstavljat će Keti Smoković sa  pjesmom ,,Zima“,  Luka Aničić sa pjesmom ,,Lipo je“ u kategoriji literarnog izraza, Erin Pamić je  u kategoriji kazivanja poezije govorila pjesmu ,,Nek bude med nami“, Mirele Vidak. Oni su učenici PŠ Pićna a njihova mentorica je učiteljica Alenka Brenković.

U kategoriji skupni scenski nastup dramska skupina naše škole sa igrokazom ,,Različitosti“  također je prošla na županijsku razinu natjecanja. Našu dramsku skupinu čine Hana Depikolozvane, Dora Močinić, Nina Smoković, Melina Maria Kiković, Erika Jakupović, Patricija Runko, Davud Mešinović, Nina Lukšić, Lana Tončetić i Klaudia Hil. Njihova mentorica je Tihana Franković Načinović.

Bilo je još radova koji su se natjecali ali nisu prošli na županijsku razinu. Zadovoljni smo uspjesima i nadamo se da će ih biti još.

objavio: Administrator   datum: 21. 1. 2015.

« Svibanj 2024 »