NOVIGRADSKO PROLJEĆE 2015

Novigradsko proljeće ili Škola Stvaralaštva poseban je sedmodnevni program koji je namjenjen darovitoj djeci.
Ove godine NP se održavalo od 18. do 25. travnja, a iz naše škole sudjelovali su osmaši Davud Mešinović i Vanesa Aničić.
Sudionici su se već pri prijavi mogli opredijeliti za jednu grupu, tako je Davud bio u scenskoj, a Vanesa u slikarskoj grupi.
Cilj Škole Stvaralaštva je da potakne djecu na maštovitije i originalnije razmišljanje te izražavane, kao i da steknu nova iskustva, upoznaju nove prijatelje te nauče nove stvari.
Oboje naših učenika bili su vrlo zadovoljni ovogodišnjom Školom Stvaralaštva, te ističu kako je Novigradsko proljeće zaista jedno predivno iskustvo.
Zahvaljujemo se općini Kršan koja je našim učenicima pokrila troškove boravka u hotelu predviđenom za sudionike Novigradskog Proljeća.

objavio: Administrator   datum: 30. 4. 2015.

« Svibanj 2024 »