Narančasti u atletici osvojili 6 medalja, ukupno 15 na 10. Olimpijadi OŠ Labinštine!

U petak 17. studenog na gradskom stadionu održano je natjecanje u atletici čime je okončana 10. Olimpijada OŠ Labinštine. Naši su učenici i na ovom natjecanju postigli sjajne rezultate okitivši se sa šest medalja, od kojih su 2 zlatne, 2 srebrne i 2 brončane.

Gabriel Franković je u disciplini 60 m dječaci istrčao 7:17, što od 5. Olimpijade nije još nikome uspjelo te zasluženo osvojio zlato.

Sljedeće zlato osvojio je Andro Lukšić u disciplini skok u dalj

Disciplina u kojoj su naše djevojke bile veoma uspješne je bacanje loptice. Benedicta Juranić osvojila je srebro, a Lucia Burul broncu.

Djevojke su se iskazale i u štafeti 4x100 m osvojivši broncu, dok su u istoj disciplini dječaci osvojili srebro.

Izuzetno smo ponosni na naše učenike koji su pored 15 medalja osvojenih na Olimpijadi sa sobom ponijeli  i pehar za fairplay!

Čestitke još jednom svim natjecateljima na sjajnim rezultatima i fair play igri kao i njihovom voditelju, učitelju Ljubomiru Viliću, na uloženom trudu i veoma uspješnom vodstvu!!

Budući da su si pobjednici po sportovima automatski osigurali odlazak na županijska prvenstva krajem ove školske godine, naši će se učenici i ove godine  natjecati u odbojci.

Više o 10. Olimpijadi OŠ Labinštine možete doznati pod opširnije.

Jučer, 9. studenog odigrana je završnica nogometa. Narančasti su izgubili u polufinalu od Rašana i teškog srca morali su im prepustiti borbu za zlato. U borbi za broncu držali su se odlično sve do trenutka kada su, vjerojatno još uvijek razmišljajući o propuštenom zlatu, Čepljanima dopustili da stvari preuzmu u svoje ruke i zasluženo osvoje broncu.

Čestitamo našoj ekipi na 4. mjestu  i veoma dobroj igri tijekom čitavog nogometnog turnira te im želimo puno uspjeha  u posljednjoj disciplini 10. Olimpijade, a to je atletika koja je na redu u utorak 14.11.

Narančasti treći put zaredom najbolji u odbojci!

Karlo Benazić, Jan Čule, Erik Burul, Dilan Bašić, Erik Bratičić, Tomas Katičić, Riccardo Celić, Lovro Baćac, Luka Baćac i Mihael Slivar fantastičnom igrom bez izgubljenog seta (15:8, 15:4 protiv OŠ Ivana Batelića; 15:4,15:12  protiv OŠ Vitomir Širola Pajo i 25:16,25:19 u finalu protiv OŠ Ivo Lola Ribar) obranili su prošlogodišnje zlato.

Iskrene čestitke zlatnim olimpijcima i njihovom također zlatnom mentoru Ljubomiru Viliću!!

Djevočice osvojile broncu u odbojci!

Nakon uzbudljivog meča naše su odbojkašice izgubile od Ribara za ulazak u finale. U utakmici za treće mjesto  izvojevale su pobjedu protiv ekipe iz Nedešćine i okitile se brončanom medaljom!!!

Dvije zlatne  i jedna brončana medalja u stolnom tenisu!

U petak 3.11. u dvorani OŠ "Ivo Lola Ribar" održan je turnir u stolnom tenisu. Od ukupno 14 natjecateljica u pojedinačnom natjecanju Erin Pamić, sedmašica, osvojila je 1. mjesto! U kategoriji djevojčice parovi Erin je zajedno s osmašicom Hanom Depikolozvane ponovo stala na postolje zauzevši 1. mjesto! Ivan Švić i Riccardo Celić natjecali su se u kategoriji dječaci parovi. Pobjedivši vršnjake iz Vlačića osvojili su visoko 3. mjesto!

Čestitamo Hani, Erin, Riccardu i Ivanu na odličnoj igri kao i njihovom učitelju Ljubomiru Viliću na iznimno upješnom mentorstvu!

Narančasti protiv plavih za finale malog nogometa

U četvrtak 2.11. održan je turnir malog nogometa. Nakon nadmoćne  igre protiv  Matije Vlačića  (6:0) i neriješene utakmice s ekipom Ivana Gorana Kovačića, u četvtak 9. studenog naše neustrašive nogometaše čeka borba s Rašanima za finale malog nogometa! Čestitke!!

Dječaci nižu uspjehe-bronca u košarci!

Jučer, 30. listopada, održano je natjecanje u košarci. I s ovog se turnira naša narančasta ekipa vratila s medaljom osvojivši nakon utakmica s ekipama iz "I. L. Ribar" i "I. G. Kovačić" Čepić sjajno 3. mjesto.  U četvrtak se Olimpijada nastavlja s malim nogometom. Sretno!!

Četvrtašice osvojile broncu u štafeti 4x50 m

U petak, drugog dana Olimpijade, na labinskom gradskom stadionu održano je natjecanje učenika mlađih razreda u atletici i to u sljedećim disciplinama: 50 metara m i ž, bacanje loptice m i ž, štafeta 4 X 50 m i ž i skok u dalj s mjesta m i ž.

Čestitamo svim učenicima na sudjelovanju i nastojanju u ostvarivanju što boljih rezulatata, a posebne čestitke odlaze Uni Drndić, Rianni Bajerić, Tini Glavač i Karmeli Švić na osvajanju 3. mjesta u štafeti.

Spektakularan početak 10. Olimpijade osnovnih škola Labinštine

Jučer, 26. listopada, povodom  otvaranja  jubilarne 10. Olipijade osnovnih škola Labinštine, koju je u novootvorenoj dvorani „Franko Mileta“ svečano otvorila državna tajnica za sport i najbolja hrvatska sportašica svih vremena Janica Kostelić, učenici naše škole imali su čast prisustvovati  tom velikom događaju za grad Labin i njegovu okolicu. Popraćeni navijanjem s tribina, u svečanom defileu na parket labinske dvorane izašlo je oko 400 učenika iz 6 osnovnih škola.

Prvog dana Olimpijade održali su se turniri u rukometu za djevojke i dječake. Veoma smo ponosni na obje ekipe naše škole koje su fantastično odigrale prve utakmice. U ženskoj konkurenciji naše su djevojke (Karin Černjul, Ema Benazić, Nikol Vozila, Tara Runko, Lana Brenko, Hana Depikolozvane, Kristina Brenko, Tanja Čeh, Erin Pamić, Samanta Floričić, Nikol Dermit i Lucia Burul) nakon utakmica s ekipama iz  I. L. Ribara i M. Vlačića, osvojile broncu. Dječaci (Manuel Smilović, Jakov Juran, Tomas Katičić, Riccardo Celić, Emanuel Juričić, Lovro Baćac, Andro Lukšić, Jakov Juran, Gabrijel Franković, Viktor Belušić, Jan Čule, Erik Burul) su fantastičnom igrom pobijedili ekipu iz Raše i izborili finale protiv Vlačića. Cijelu utakmicu bio je egal, nitko nije vodio više od 1 razlike u nijednom trenutku te su se na kraju ponovo izvodili sedmerci. Nakon čak 7 serija osvojili su sjajno 2. mjesto!

Čestitamo  svim natjecateljicama i natjecateljima kao i  njihovom voditelju Ljubomiru Viliću! Puno sreće i uspjeha želimo im u nastavku natjecanja!!

objavio: Administrator   datum: 19. 11. 2017.