Riba ribi grize rep

Polaznice Građanskog odgoja i obrazovanja ilustrirale platnene torbe originalnim morskim motivima

Posljednje radionice oslikavanja platnenih torbi u sklopu projekta FLAG "Riba ribi grize rep" održane su na satovima Građanskoga odgoja i obrazovanja tijekom mjeseca svibnja i početkom lipnja prema predlošku ilustracija koje su osmislili učenici 8.a i 8.b razreda na satovima likovne kulture pod vodstvom učiteljice Eni Blašković. Uz mnogo dobrog raspoloženja učenice su sa zadovoljstvom prionule oslikavanju originalnih motiva. Na njihovim torbicama oživjele su svakojake vrste riba pored kojih su ispisane zanimljive i zabavne dosjetke na štokavskom i čakavskom narječju. Oslikano je preko 25 torbica koje ćemo izložiti na izložbi u mjesecu rujnu zajedno s keramičkim predmetima nastalima u sklopu projekta. Pohvale učenicima na originalnim vizualnim rješenjima!

objavio: Marina Rade   datum: 15. 6. 2023.

« Svibanj 2024 »

Priznanje